آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

افتتاح ۴ پروژه درمیبد در سفر رئیس‌جمهور به استان یزد - ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۸
تمهیدات لازم برای جابه‌جایی مردم به استان اندیشیده شده است - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دولتمردان تدبیر و امید باوجود تحریم‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پنج پروژه درمیبد برای سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده است - ۱۴ / ۰۸ / ۱۳۹۸
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان میبد: روحیه استکبار ستیزی ،تجاوز و تعدی گری جز ذات آمریکاییان است - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
افتتاح یک واحد تولیدی معلولین درمیبد - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دیدار و گفتگوی شهردار میبد با معاون عمرانی و توسعه روستایی و شهری وزارت کشور - ۰۸ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پیام تسلیت مسئولان در پی درگذشت زنده یاد علی محمد ملاصادقی /فرجام عمر مبارکش با مرگ شهادت گونه رقم خورد/آگهی ترحیم - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
زمین ورزشی چمن مصنوعی شهدا میبد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
۱۹ کیلومتر از جاده ندوشن –ورزنه تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود - ۲۰ / ۰۷ / ۱۳۹۸

آبان ۱۶ام, ۱۳۹۸ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

5 روز پیشتر: دولتمردان تدبیر و امید باوجود تحریم‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند

فرماندارمیبد در نشست خبری با اشاره به سفر حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان به استان یزد گفت: با حضور رئیس‌جمهور ۵۰۰ طرح و پروژه قرار است در استان یزد به بهره‌برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در جمع خبرنگاران بابیان اینکه چندین طرح هم در شهرستان میبد به بهره‌برداری می‌رسد افزود: در این سفر پربرکت اعتبارات خوبی برای پروژه‌های جاده ورزنه، بیمارستان، میراث فرهنگی، آب و ورزش پیش‌بینی‌شده است.

فلاح خاطرنشان کرد: دولتمردان تدبیر و امید علیرغم تحریم‌های ظالمانه آمریکا، اقدامات خوب و مؤثری را در عرصه‌های مختلف برای آرامش و رفاه جامعه انجام داده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با دعوت از همه دوستداران نظام و انقلاب برای استقبال از هیئت دولت در یزد گفت: حضور باشکوه مردم و استقبال از رئیس‌جمهور و هیئت همراه مایه افتخار ملت همیشه درصحنه یزد است.

فرماندارمیبد گفت: خیلی از معادلات جهانی و بین‌المللی به حضور پرشور و گسترده مردم ما بستگی دارد بنابراین امیدواریم مردم شریف شهرستان میبد هم با حضور پررنگ و گسترده خود در استقبال از رئیس‌جمهور، جایگاه بصیرت سیاسی خودشان را در این سفر به نمایش بگذارند.

عالی‌ترین مقام اجرایی شهرستان افزود: همه‌کسانی که قرار است به استقبال رئیس‌جمهور در میدان امیر چخماق حضورداشته باشند از طریق وسیله ایاب و ذهاب به محل انتقال یابند.