آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

افتتاح ۴ پروژه درمیبد در سفر رئیس‌جمهور به استان یزد - ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۸
تمهیدات لازم برای جابه‌جایی مردم به استان اندیشیده شده است - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دولتمردان تدبیر و امید باوجود تحریم‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پنج پروژه درمیبد برای سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده است - ۱۴ / ۰۸ / ۱۳۹۸
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان میبد: روحیه استکبار ستیزی ،تجاوز و تعدی گری جز ذات آمریکاییان است - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
افتتاح یک واحد تولیدی معلولین درمیبد - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دیدار و گفتگوی شهردار میبد با معاون عمرانی و توسعه روستایی و شهری وزارت کشور - ۰۸ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پیام تسلیت مسئولان در پی درگذشت زنده یاد علی محمد ملاصادقی /فرجام عمر مبارکش با مرگ شهادت گونه رقم خورد/آگهی ترحیم - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
زمین ورزشی چمن مصنوعی شهدا میبد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
۱۹ کیلومتر از جاده ندوشن –ورزنه تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود - ۲۰ / ۰۷ / ۱۳۹۸

آبان ۱۴ام, ۱۳۹۸ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

7 روز پیشتر: پنج پروژه درمیبد برای سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده است

فرماندارمیبد در سفر به تهران، در دیدار با مدیر امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه بودجه کشور از پادار شدن پنج پروژه در سفر رئیس‌جمهور به استان یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد به همراه «کمال دهقانی» نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌در سفر خود به تهران مسائل و مشکلات شهرستان را پیگیری کرد.

فرماندارمیبد در دیدار اول خود با “دکتر عیسی کلانتری” معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور گفت: طی درخواستی که برای تجهیز محیط‌زیست میبد ارائه‌شده بود؛ دکتر کلانتری نسبت به تجهیز اداره محیط‌زیست شهرستان قول مساعد داد.

حسین فلاح افزود: یکی دیگر از بحث‌ها در این دیدار که به همت دفتر نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی‌هماهنگی آن صورت گرفته بود؛ مشکل یک واحد صنعتی درمیبد بود که باراهنمایی و تدبیر قرار شد به شیوه مطلوب این مشکل را حل کنیم.

فلاح سپس در دیدار با “دکتر جغتایی” مدیر امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه بودجه کشور، که برای هماهنگی سفر رئیس‌جمهور و ارزیابی پروژه‌های میبد با “آیت‌الله اعرافی” دیدار داشتند؛ از پادار شدن ۵ پروژه در سفر رئیس‌جمهور به استان خبر داد و گفت: پنج پروژه برای سفر هیئت دولت به استان در شهرستان میبد مصوب شده است که این امر را به فال نیک می‌گیریم.

وی تصریح کرد: اقدامات خوبی قرار است در حوزه بهداشت و درمان، ورزش و راه برای شهرستان میبد در سفر رئیس‌جمهور در روز یکشنبه اتفاق بیافتد که پیشاپیش ما از خدمات دولت تدبیر و امید قدردانی می‌کنیم.