مهر ۱۶ام, ۱۳۹۸ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

5 ماه پیشتر: تجلیل بخشدار مرکزی میبد از فرمانده و کارکنان پاسگاه شهدا شهیدیه

به مناسبت هفته نیروی انتظامی‌بخشدار مرکزی میبد به همراه دهیار روستای حجت‌آباد و مهرآباد بخش مرکزی با حضور در پاسگاه شهدا شهیدیه بخش مرکزی این شهرستان از تلاش‌های فرمانده نیروی انتظامی‌شهرستان، رئیس و کارکنان این پاسگاه تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، به مناسبت هفته نیروی انتظامی‌“محمدجواد احمدی” بخشدار مرکزی میبد به همراه دهیار روستای حجت‌آباد و مهرآباد بخش مرکزی با حضور در پاسگاه شهدا شهیدیه بخش مرکزی این شهرستان از تلاش‌های فرمانده نیروی انتظامی‌شهرستان، رئیس و کارکنان این پاسگاه با اهدا هدیه‌ای تجلیل نمود.

“محمدجواد احمدی” بخشدار مرکزی میبد در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی‌گفت: مقوله امنیت از مطرح‌ترین و مهم‌ترین دغدغه‌های دولت‌مردان در جوامع انسانی در هر دوره و زمانی بوده است.

احمدی امنیت و آسایش مردم را ثمره کوشش و تلاش شبانه‌روزی پلیس عنوان کرد و گفت: فداکاری مأموران انتظامی‌در خدمت‌رسانی به شهروندان و ارتقای امنیت پایدار بسیار ارزشمند و قابل‌تقدیر است.

در ادامه نیز دهیاران روستای حجت‌آباد و مهرآباد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی‌به معرفی و مسائل و مشکلات روستاهای خود به فعالیت‌های نیروی انتظامی‌در روستاهای خود پرداختند.

همچنین فرمانده نیروی انتظامی‌شهرستان و رئیس پاسگاه شهدا شهیدیه نیز به فعالیت‌های نیروی انتظامی‌در سطح بخش مرکزی میبد مطالبی اشاره نمودند.