مهر ۱۴ام, ۱۳۹۸ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

2 هفته پیشتر: پیام تبریک رئیس شورای اسلامی و شهردار میبد به مناسبت هفته نیروی انتظامی

رئیس شورای اسلامی‌و شهردار میبد به مناسبت هفته نیروی انتظامی‌پیام تبریک صادر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم
نیروی انتظامی‌مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی‌است. بنابراین باید اقتدار داشته باشد اما این اقتدار به معنای ظلم کردن و حرکت بی‌مهار نیست.
مقام معظم رهبری

حضور و اقتدار درون و برون مرزی ایران امنیت و آرامش خاطری است که نیروی قدرتمند انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران در هر کوی و برزن این خاک عزیز، به ارمغان آورده است.
خدمت به مردم شهیدپرور و شریف میهن اسلامی‌لوح افتخار زرین و پشتوانه‌ی معنوی گران سنگی است که خدمت‌گزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال، مردم عزیز و خانواده معزز شهدا، این ولی نعمتان راستین می‌گردد.
نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان در جامعه است.
نام نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران در تاریخ قرین با شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر (عج) در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش و کوشش خستگی‌ناپذیر گام برداشته و جان خود را نثار کرده اند.
اینجانبان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی‌به حافظان نظم و امنیت، قدردانی خود را از تلاش‌های ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه فرمانده محترم، مسئولان و کارکنان ناجا در شهرستان میبد که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت شهرستان را در زمینه‌ی پیشگیری و کاهش جرایم تامین می‌نمایند تقدیر وتشکرمی‌نماییم.

حسینعلی فلاح                      علیرضانقوی
رییس شورای اسلامی                شهردار میبد
شهر میبد