آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

افتتاح ۴ پروژه درمیبد در سفر رئیس‌جمهور به استان یزد - ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۸
تمهیدات لازم برای جابه‌جایی مردم به استان اندیشیده شده است - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دولتمردان تدبیر و امید باوجود تحریم‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پنج پروژه درمیبد برای سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده است - ۱۴ / ۰۸ / ۱۳۹۸
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان میبد: روحیه استکبار ستیزی ،تجاوز و تعدی گری جز ذات آمریکاییان است - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
افتتاح یک واحد تولیدی معلولین درمیبد - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دیدار و گفتگوی شهردار میبد با معاون عمرانی و توسعه روستایی و شهری وزارت کشور - ۰۸ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پیام تسلیت مسئولان در پی درگذشت زنده یاد علی محمد ملاصادقی /فرجام عمر مبارکش با مرگ شهادت گونه رقم خورد/آگهی ترحیم - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
زمین ورزشی چمن مصنوعی شهدا میبد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
۱۹ کیلومتر از جاده ندوشن –ورزنه تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود - ۲۰ / ۰۷ / ۱۳۹۸

شهریور ۱۳ام, ۱۳۹۸ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

2 ماه پیشتر: آزمایشگاه سرامیک و ساختمان مراکز فنی میبد تأمین اعتبار شد

فرماندارمیبد در سفر این هفته خود به استان قم و در دیدار با رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور که با حضور آیت‌الله علیرضا اعرافی برگزار شد؛ از پیگیری تجهیز مجموعه آزمایشگاه سرامیک آموزشکده خواهران و تکمیل پروژه ساختمان مرکز فنی حرفه‌ای برادران شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، «حسین فلاح» فرماندارمیبد در سفر این هفته خود به استان قم در نشستی با «آیت‌الله اعرافی» مدیر حوزه‌های علمیه کشور و امام‌جمعه میبد، «ابراهیم صالحی عمران» رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و «سید حیدر میر فخرالدینی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد مسائل و مشکلات مراکز فنی شهرستان میبد را بررسی کردند.

فرماندارمیبد بابیان اینکه در این نشست بحث سند توسعه دانشگاه‌های فنی کشور مطرح شد، گفت: در این نشست “ابراهیم صالحی عمران” دستورات خوبی در رابطه با تجهیز مجموعه آزمایشگاه سرامیک آموزشکده خواهران و تکمیل پروژه ساختمان مرکز فنی حرفه‌ای برادران را داد.

حسین فلاح افزود: قرار شد با پی گیری مسئولین آموزشکده‌های فنی خواهران و برادران شهرستان و همچنین همراهی رئیس دانشگاه فنی استان، آزمایشگاه رشته سرامیک آموزشکده فنی خواهران تجهیز و اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان فنی برادران نیز تأمین شود.

وی در پایان ضمن تشکر از آیت‌الله اعرافی و دفتر ایشان به خاطر هماهنگی این نشست گفت: امیدواریم با همکاری خوبی که رئیس دانشگاه فنی استان خواهند داشت شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.