آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

افتتاح ۴ پروژه درمیبد در سفر رئیس‌جمهور به استان یزد - ۲۰ / ۰۸ / ۱۳۹۸
تمهیدات لازم برای جابه‌جایی مردم به استان اندیشیده شده است - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دولتمردان تدبیر و امید باوجود تحریم‌ها اقدامات خوبی را انجام داده‌اند - ۱۶ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پنج پروژه درمیبد برای سفر رئیس‌جمهور به استان مصوب شده است - ۱۴ / ۰۸ / ۱۳۹۸
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان میبد: روحیه استکبار ستیزی ،تجاوز و تعدی گری جز ذات آمریکاییان است - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
افتتاح یک واحد تولیدی معلولین درمیبد - ۱۳ / ۰۸ / ۱۳۹۸
دیدار و گفتگوی شهردار میبد با معاون عمرانی و توسعه روستایی و شهری وزارت کشور - ۰۸ / ۰۸ / ۱۳۹۸
پیام تسلیت مسئولان در پی درگذشت زنده یاد علی محمد ملاصادقی /فرجام عمر مبارکش با مرگ شهادت گونه رقم خورد/آگهی ترحیم - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
زمین ورزشی چمن مصنوعی شهدا میبد سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد - ۲۹ / ۰۷ / ۱۳۹۸
۱۹ کیلومتر از جاده ندوشن –ورزنه تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود - ۲۰ / ۰۷ / ۱۳۹۸

مرداد ۷ام, ۱۳۹۸ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

4 ماه پیشتر: مراکز فنی و حرفه ای از مصادیق شعار سال هستند

 

به مناسبت ۶ مرداد روز ملی مهارت آموزی مهندس نقوی شهردار میبد به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی‌شهر میبد از سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان بازدید کردند.

در ابتدای این نشست شهردار میبد روز ملی مهارت آموزی را به مدیریت، پرسنل و مربیان فنی و حرفه ای شهرستان تبریک گفت.

وی با اشاره به اینکه وقتی اساسنامه فنی و حرفه ای را مطالعه می‌کنیم و وظایف ذاتی که برعهده این مجموعه بزرگ و خوب گذاشته شده است را متوجه می‌شویم که تعریف استانداردهای آموزشی کارهای فنی و مهارت آموزی به عهده این مجموعه است.

شهردار میبد ادامه داد: مجموعه فنی و حرفه‌ای زحمات خیلی زیادی می‌کشد؛ خصوصاً در سال‌های اخیر با همکاری که این مجموعه با دولت در زمینه‌های مختلف نیروی کار داشته‌اند اتفاقات خوبی روی داده است.

مهندس نقوی با تاکید بر اینکه فنی و حرفه ای یک دانشگاه است که علم و فن را کنار هم دارد تصریح کرد: رشته‌های خیلی خوب و کاربردی در این مجموعه دائر است. فنی و حرفه ای مصداق آن ضرب‌المثل معروف است که ماهی به جویا کار و حرفه داده نمی‌شود بلکه ماهیگیری آموزش داده می‌شود. با تسهیلاتی که جامعه کار می‌تواند در اختیار فرد آموزش دیده قرار دهد، او می‌تواند روی پای خود بایستد و کار ایجاد کند.

وی تاکید کرد: یکی از مصادیق شعار سال رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، همین مرکز است که باید تقویت و حمایت شود.

شهردار میبد با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری اعلام آمادگی می‌کند با حمایت شورا هرگونه کمکی که از دستش بر آید با فنی و حرفه ای میبد داشته باشد افزود: مجموعه مدیری شهری میبد در زمینه‌های مهارت‌های اداری، فنی و ICDL پرسنل خود می‌تواند ارتباط خوبی با فنی و حرفه ای شهرستان داشته باشد. هرچه ارتباط بهتری این مجموعه با ارگان‌های دولتی و خصوصی شهرستان داشته باشد در قبال آن نیز می‌تواند از خدماتی دریافت کند.

گفتنی است در این جلسه فلاح رئیس فنی حرفه ای شهرستان میبد خواستار مساعدت شهرداری در زمینه‌ی سرویس دهی سازمان حمل و نقل عمومی‌به مراجعه کنندگان به این مکان شد‌.

 

🔹روابط‌عمومی‌شهرداری میبد

 

🌐 Website: meybod.ir
📸 Instagram:shahrdarimeybod
——————-
#خدمت_از_ماست
#از_ما_تلاش_و_خدمت
#میبد_دوست_داشتنی
#شهر_جهانی_زیلو
♦️@meybod_Municipality

http://uupload.ir/files/vnn3_447807236_232227.jpg