آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

کارگاه آموزشی انسجام سازمانی مدیریت آبخیز در فرمانداری میبد برگزار شد - ۰۲ / ۱۲ / ۱۳۹۷
یک واحد تولید کاشی وسرامیک توسط وزیر صمت در میبدافتتاح شد - ۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۷
تجلیل فرماندارمیبد از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان - ۲۴ / ۱۱ / ۱۳۹۷
بارش نعمت الهی در شهرستان میبد - ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۷
فضای مجازی و کانال هایی که باعت سلب کیفیت آموزش برای دانش آموزان مدارس شده است!!! - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
پیام تشکر و قدردانی فرماندار میبد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
گزارش تصویری از شور حضور مردم در جشن چهل سالگی انقلاب - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
حجت الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد حضور مردم وبصیرت آنان والگو گرفتن از نهضت عاشورا مهمترین مولفه انقلاب است - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
شکوه اقتدار میبدی‌ها در یوم‌الله ۲۲ بهمن علیرغم بارش رحمت‌اللهی - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
دیدار فرماندارمیبد با جانباز دوران انقلاب اسلامی - ۲۱ / ۱۱ / ۱۳۹۷

بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۷ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

3 هفته پیشتر: پیگیری کاهش طلاق باوجود فرازها و فرودها ستودنی است

فرماندارمیبد در مراسم افتتاح دفتر کانون خانواده شهرستان، از نگاه خوب و پیگیری‌های شورای شهر و دادگستری شهرستان درروند کاهش طلاق که همراه با ارائه طرحی ابتکاری و کشوری است، باوجود فرازها و فرودها تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، صبح امروز شنبه ۱۳ بهمن ماه هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر دفتر کانون خانواده در دادسرای شهرستان با حضور “دکتر کمال دهقانی” نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، “حسین فلاح” فرماندار و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

“حسین فلاح” فرماندارمیبد در این مراسم، ضمن تأکید بر پرهیز از ایجاد سد در مسیر فرهنگ‌سازی مسائل، گفت: لزوم وجود فضایی آرام را برای فرهنگ‌سازی پیشگیری از مسائل و مشکلاتی که آسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد ضرورت دارد.

فلاح از نگاه خوب و پیگیری‌های شورای شهر و دادگستری میبد درروند کاهش طلاق که همراه با ارائه طرحی ابتکاری و کشوری است، باوجود فرازها و فرودها تقدیر کرد.

“علیرضا حسین بیگی” رئیس دادگستری شهرستان میبد در این مراسم، گفت: نتیجه بررسی‌های دلسوزانه دادگستری میبد در چندین سال پیش ارائه آماری از رشد عجیب طلاق در شهرستان میبد بود، پرونده‌های زیادی در این زمینه وجود داشت و بر این اساس و با توجه به رهنمودهای امام‌جمعه میبد، دادگستری، بهزیستی، شورای شهر و حوزه وارد عمل شده و فعالیت‌های خوبی را انجام دادند.

“حجت‌الاسلام علیرضا آقایی” مسئول واحد میانجیگری میبد نیز گفت: با انجام غربالگری پرونده‌ها و شناسایی عوامل اختلاف‌ها در مرکز واحد میانجیگری و کانون خانواده باعث می‌شود که پرونده‌ها به مرحله صدور حکم نکشد و قبل از کیفری شدن با مشاوره و در صورت صلاحدید با ارجاع به هر نهاد یا مرکزی صلح بین طرفین برقرار شود.