آخرین اخبار میبدنیوز (کلیک کنید)

کارگاه آموزشی انسجام سازمانی مدیریت آبخیز در فرمانداری میبد برگزار شد - ۰۲ / ۱۲ / ۱۳۹۷
یک واحد تولید کاشی وسرامیک توسط وزیر صمت در میبدافتتاح شد - ۲۵ / ۱۱ / ۱۳۹۷
تجلیل فرماندارمیبد از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان - ۲۴ / ۱۱ / ۱۳۹۷
بارش نعمت الهی در شهرستان میبد - ۲۳ / ۱۱ / ۱۳۹۷
فضای مجازی و کانال هایی که باعت سلب کیفیت آموزش برای دانش آموزان مدارس شده است!!! - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
پیام تشکر و قدردانی فرماندار میبد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
گزارش تصویری از شور حضور مردم در جشن چهل سالگی انقلاب - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
حجت الاسلام محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد حضور مردم وبصیرت آنان والگو گرفتن از نهضت عاشورا مهمترین مولفه انقلاب است - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
شکوه اقتدار میبدی‌ها در یوم‌الله ۲۲ بهمن علیرغم بارش رحمت‌اللهی - ۲۲ / ۱۱ / ۱۳۹۷
دیدار فرماندارمیبد با جانباز دوران انقلاب اسلامی - ۲۱ / ۱۱ / ۱۳۹۷

بهمن ۹ام, ۱۳۹۷ تعداد بازدید: پرینت مطلب ارسال به دوستان

4 هفته پیشتر: نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش بی‌بدیلی دارد

فرماندارمیبد به نقش بی‌بدیل نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: امروزه شاهد آسیب‌های اجتماعی در جامعه اسلامی‌هستیم که با گسترش فرهنگ نمازخوانی و نهادینه کردن اقامه نماز می‌توان تا حد زیادی مسائل، معضلات و مشکلات را حل کرد.

به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری میبد، “حسین فلاح” فرماندارمیبد در جلسه شورای فرهنگی فرمانداری که با حضور ” احمدعلی دشتی پور” مشاور استاندار یزد در امور ایثارگران برگزار شد، ضمن خیرمقدم به اعضای محترم بر اهمیت نماز و تأثیر آن بر توانمندی انسانی تأکید و خواستار اقامه مطلوب آن توسط کارکنان فرمانداری شد.

فلاح با توصیه به خود و همکاران برای اقامه نماز در وقت فضیلت آن ونیز حضور در صفوف جماعت، رعایت ملزومات این مهم در تسهیل مقدمات و تنظیم زمان جلسات و کارهای محوله جهت فراهم آوردن امکان حضور خود و همکاران در نماز جماعت را با لحاظ جلب رضایت حداکثری مراجعین محترم خواستار شد.

 در این نشست پس از بحث و تبادل‌نظر مصوب شد تا جلسات شورای فرهنگی مطابق با دستورالعمل ارسالی از وزارت کشور تشکیل گردد و کلیه برنامه‌های مربوط به حوزه‌های ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و صیانت از حریم امنیت عمومی‌و حقوق شهروندی در جلسات شورای فرهنگی تصمیم‌گیری شود.

ارسال فرم تکمیل‌شده اعضای شورای یاوران امربه‌معروف و نهی از منکر به استانداری، تشکیل شورای فرهنگی حتی‌الامکان هر دو ماه یک‌بار با حضور اعضا و ابلاغ حکم اعضای جدید شورای فرهنگی با عنایت به تغییر و تحولات اخیر در (نیروی انسانی) فرمانداری از دیگر مصوبات جلسه بود.