برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس میبد

همزمان با سراسر کشور و با نواختن زنگ زلزله،بیست و یکمین مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور در مدارس شهرستان میبد اجرا شد. رئیس جمعیت هلال احمر میبد پناه گیری صحیح و خروج اضطراری ایمن را ازجمله مهمترین اهداف این مانور اعلام و بر آمادگی مردم بویژه دانش آموزان […]

اراده دولت و مسئولین خروج فولاد میبد از شرایط فعلی است

فرماندارمیبد در سفر روز یکشنبه خود به تهران با دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید وزارت صمت دیدار و مشکل لاینحل فولاد میبد را مطرح کرد.

اعتبارات خوبی به پروژه‌ها در ستاد بازآفرینی گذاشته می‌شود

فرماندارمیبد در دیدار با معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان یزد خواستار تخصیص اعتبارات لازم به پروژه‌های اولویت‌دار سال‌های ۹۷ و ۹۸ از سوی ستاد بازآفرینی استان شد.

فرماندارمیبد بر حفظ و استحکام‌بخشی نارین قلعه تأکید کرد

فرماندارمیبد با اشاره به فروریختن بخشی از دیوارهای محافظ نارین قلعه براثر فرسایش و سستی دیوارها گفت: برای حفاظت از این اثر ارزشمند ملی و تاریخی باید تلاش مضاعف شود.

جایزه معتبر فرگوسن در حوزه نفت و گاز طبیعی به استادیار جوان میبدی دانشگاه پنسیلوانیا رسید

حمید امامی‌میبدی محقق ایرانی حوزه نفت و گاز طبیعی به دلیل نگارش بهترین مقاله منتشر شده در سال ۲۰۱۸ میلادی در مجلات این انجمن، مدال سدریک فرگوسن انجمن مهندسین نفت را دریافت کرد. همکاران میبدی چون مایکل کرونین و راسل جانز از پژوهشگران حوزه نفت و گاز طبیعی که در نگارش این مقاله همکاری کرده […]

انتخابات سالم و با مشارکت بالا دشمنان را ناامید می‌کند

فرماندارمیبد در اولین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی شهرستان گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی‌به دلایل گرایش‌های سیاسی محلات و مناطق مختلف و همچنین حساسیت‌های سیاسی از ویژگی‌های خاصی برخوردار است.

مشارکت حداکثری در انتخابات پیشرو باید در اولویت باشد

فرماندارمیبد در جلسه شورای اداری با قدردانی از زحمات تمامی‌مدیران ادارات و نهادها گفت: در این شرایط سخت اقتصادی که دشمن، ظالمانه ما را تحریم کرده تا شرایط را به کام ملت ما تلخ کند همه مسئولین باید بارویی باز و گشاده درروان سازی مسائل و مشکلات مردم تلاش کنند.

دستوراتی که فرماندار در قطار میبد- رخش از وزیر راه گرفت

فرماندارمیبد در حین بهره‌برداری از خط دوم راه‌آهن میبد-رخش که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت؛ ۴ دستور خوب را از وزیر راه گرفت.

افتتاح ۴ پروژه درمیبد در سفر رئیس‌جمهور به استان یزد

هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور کشورمان به استان یزد،۴ پروژه صنعتی، ریلی و آموزشی در شهرستان میبد با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی‌کشور و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

تمهیدات لازم برای جابه‌جایی مردم به استان اندیشیده شده است

فرماندارمیبد در جلسه هماهنگی سفر رئیس‌جمهور بر حضور پرشور و گسترده مردم همیشه درصحنه شهرستان میبد در استقبال از سخنان رئیس‌جمهور در میدان تاریخی امیر چخماق یزد تأکید کرد و گفت: برای جابه‌جایی مردم به مرکز استان هم تمهیدات لازم با مشارکت فرمانداری، شهرداری، آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها اندیشیده شده است.