کلنگ زنی ساختمان جدید صندوق کارآفرینی شهرستان میبد

هم‌زمان با سومین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد، مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور، فرماندار ساختمان جدید صندوق کارآفرینی شهرستان میبد کلنگ زنی و دو پروژه دیگر افتتاح شد.

تسهیل امور و تغییر رویکردها در اداره امور کشور ضرورت دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان میبد، گفت: باید برای پیدا کردن راهکار از میان قوانین دست‌وپا گیر برای تسهیل امور و نیز تغییر رویکردها در اداره کشور توجه شود.

سرمایه‌گذاری در توسعه صنایع موردتوجه صندوق کارآفرینی امید است

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان میبد با اشاره به اینکه یک محصول جهانی باید تولید و توزیع آن‌هم جهانی باشد، گفت: صندوق کارآفرین امید آمادگی دارد تا در توسعه هنر صنعت جهانی زیلو و نیز کار بافی میبد سرمایه‌گذاری و همکاری کند.

نمایشگاه کتاب در میبد با ۴۰ درصد تخفیف افتتاح شد

هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و جمعی از مسئولین نمایشگاه کتاب از سوی بسیج اصناف در میبد افتتاح شد.

بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار از یک واحد تولیدی و صنعتی میبد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد از یک واحد تولیدی و صنعتی کاشی و سرامیک میبد بازدید کرد.

دیدار فرماندارمیبد با مبارزان انقلابی شهرستان

هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندارمیبد با سه تن از مبارزان و فعالان انقلابی این شهرستان دیدار و از ایثارگری‌های آن‌ها قدردانی کرد.