میبد از دریچه میبد نیوز
 

1 سال پیشتر:شهروند خبرنگار ما باشید

شما همشهری عزیز می‌توانید سوژه‌ها و تصاویر خبری خودتان را به ایمیلinfomeybodnews@gmail.comو یا با ادمین کانال به نشانی meybod50@ یا در پیام رسان سروش meybodnewss@ و در ایتا به نشانی meybodnews @ تصاویر و فیلم‌ها را برای ما ارسال نمائید. فرآورده‌های خبری شما با نام خودتان در سایت میبد نیوز درج خواهد شد.

شنیده ها

 • اخبار میبد

 • اخبار

  نقل‌وانتقال تولیدات کارخانه‌های کاشی میبد آسان می‌شود

  ۳۰ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در نشست با مدیرکل راه‌آهن استان یزد گفت: با در دستور کار قرار گرفتن تعریض و دو باند کردن جاده راه‌آهن میبد نقل‌وانتقال تولیدات کارخانه‌های کاشی میبد برای صادرات و ورود مواد اولیه برای این کارخانه‌ها تسهیل می‌شود.

  خیرین و صنعت گران در حوزه ژنتیک همکاری داشته باشند

  ۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فلاح فرماندار در مراسم افتتاح سالن‌های همایش و کنفرانس مرکز تحقیقات ژنتیک میبد گفت: با تلاش‌های خیرین و همکاری صنعتگران، مرکز تحقیقات ژنتیک میبد شکل گرفت و باید فرهنگ‌سازی کرد تا خیرین و صنعت گران در حوزه ژنتیک و کارآمدتر کردن این مرکز همکاری داشته باشند.

  اولین جشنواره صیفی‌جات روستای حجت‌آباد بخش مرکزی میبد

  ۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  اولین جشنواره صیفی‌جات روستای حجت‌آباد بخش مرکزی با حضور فرماندارمیبد، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد، بخشدار مرکزی برگزار شد.

  پیام تبریک فرماندارمیبد به آیت‌الله اعرافی

  ۲۵ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد با صدور پیامی‌انتصاب آیت‌الله اعرافی را به عضویت فقهای شورای نگهبان تبریک گفت.

  بهره‌برداری از ورودی روستای رکن‌آباد تا مهرماه امسال

  ۲۰ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  بخشدار مرکزی میبد گفت: پروژه تعریض و ساماندهی ورودی روستای شهیدپرور رکن‌آباد از اول امسال با مشارکت اداره بنیاد مسکن و دهیاری روستا شروع‌شده و تا مهرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

  اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به زورخانه پوریای ولی /عقد قرارداد جاده ورزنه – ندوشن

  ۲۰ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  در سفر سه‌روزه فرماندارمیبد به تهران، ۲۰۰ میلیون تومان برای مطالبات زورخانه پوریای ولی میبد اختصاص یافت و همچنین مقدمات انعقاد قرارداد جهت تکمیل و نهایی کردن پروژه جاده ورزنه_ندوشن انجام گرفت.

  ۵ میلیارد تومان دیگر به پروژه ورزنه – ندوشن اختصاص یافت

  ۱۸ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد با اشاره به مبلغ دو میلیارد تومان اختصاص داده‌شده برای جاده ورزنه و ندوشن گفت: مبلغ ۵ میلیارد تومان دیگر نیز برای تکمیل زیرساخت‌های مسیر ورزنه – ندوشن اختصاص یافت.

  دکتر دهقانی : تا زمانی که دانش به فناوری و ثروت تبدیل نشده باشد، علم لاینفع است

  ۱۷ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی‌تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی‌به شکل عملیاتی، جهادی، حضوری و مسئله‌محور، به سمت دانشگاه فن‌آور حرکت خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه آزاد اسلامی، کمیسیون تخصصی پنجمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی‌به صورت ویدئوکنفرانس با موضوع تحقیقات، فناوری و نوآوری با حضور دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، […]

  ۲ طرح برتر استانی از بخش مرکزی میبد به جشنواره ملی طرح‌های دهیاری‌ها راه یافت

  ۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  بخشدار مرکزی میبد گفت: دو طرح هتل سنتی قلعه وزیر رکن‌آباد و زیلوبافی مهرآباد به ششمین جشنواره طرح‌های ملی دهیاری‌های کشور راه یافت ورتبه برتر را کسب نمود.

  احیاء پنجمین مسیر گردشگری در روستای تاریخی بیده

  ۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  هم‌زمان با هفته نکوداشت شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با حضور فرماندار، بخشدار بفروئیه و جمعی از مسئولین احیاء پنجمین مسیر گردشگری در روستای تاریخی و هدف گردشگری «مزرعه بیده» توسط اداره میراث فرهنگی، دهیاری و شورای اسلامی‌این روستا آغاز شد.

  ۳۵۰ تن قیر برای بلوار امیرکبیر بفروئیه تأمین‌شده است

  ۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در نشستی با بخشدار، شهردار و اعضای شورای شهر بفروئیه گفت: ۳۵۰ تن قیر بلوار امیرکبیر بفروئیه تأمین‌شده است و شهرداری هم در حال انجام زیرسازی است تا این بلوار تکمیل شود.

  مالیات از محورهای اقتصاد مقاومتی است

  ۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  مالیات یکی از مهمترین منابع درآمدی دولت برای تامین بودجه‌های کشور است و تکیه بر آن برای کاهش وابستگی بودجه‌های جاری کشور به درآمدهای نفتی از محورهای اقتصاد مقاومتی است.  

  جلوگیری از ورود خبرنگار میبدی به محل برگزاری کنکور ۹۸

  ۱۳ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  صبح امروز ۱۳تیرماه مسئولین آزمون سراسری در شهرستان میبد از ورود خبرنگار شهرستان جهت پوشش خبری جلوگیری کردند . به گزارش میبد نیوز صبح امروز یکی از خبرنگاران شهرستان میبد جهت پوشش خبری جلسه کنکور به محل برگزاری آزمون مراجعه کرد ولی علی رغم هماهنگی‌های قبلی با مسئولین برگزاری آزمون، از ورود خبرنگار به داخل […]

  دیدار فرماندارمیبد با خانواده شهدای هواپیمای ایرباس شهرستان

  ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد به همراه بخشدار بفروئیه و جمعی از مسئولین به مناسبت سالروز حمله تروریستی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایران با خانواده شهید رجبعلی رضوانی از قربانیان این حمله تروریستی در بخش بفروئیه دیدار و گفتگو کردند.

  استفاده از ظرفیت کارگاهی دانشگاه پیام نورمیبد در تحول رونق تولید

  ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد گفت: با ایجاد کارگاهی صنعتی در دانشگاه پیام نور میبد ترکیبی از صنعت و علم با استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای رونق تولید به وجود آمده است.

  در حسینیه‌ها و تکایا نگاه بسیار خوبی به امر ورزش شده است

  ۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد در مراسم آغاز کلاس‌های اوقات فراغت ورزشی دانش آموزان گفت: در حسینیه‌ها و تکایا نگاه بسیار خوبی به امر ورزش شده است که با کمک هیئت‌امنای مساجد و تکایا و اداره ورزش برنامه‌های خوبی را در بحث فرهنگ‌سازی اوقات فراغت و ورزش خواهیم داشت.

  رابطین حرم مطهر رضوی نقطه اتصال معنوی و مادی هستند

  ۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد گفت: رابطین حرم مطهر رضوی به‌عنوان نقطه اتصال معنوی و مادی در پیشگیری از آسیب‌های جامعه و خدمت‌رسانی به محرومین و نیازمندان جامعه و رفع آلام و مشکلات نقش بسیار تأثیرگذاری دارند.

  احیای صنایع دستی و بافت های تاریخی میبد با همکاری همه پیگیری می شود

  ۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فرماندارمیبد گفت: در سایه همکاری‌ها ونیز نگاه ویژه‌ای که سازمان میراث فرهنگی استان باید داشته باشد احیای صنایع‌دستی و نیز بافت‌های تاریخی و برگزاری نمایشگاه‌ها، پیگیری و انجام‌شده است و در آینده نیز با تداوم همکاری‌ها انجام این اقدامات ادامه خواهد داشت.

  تلاش‌های انجام‌شده در مدیریت دانشگاه آزاد میبد ستونی است

  ۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  فلاح فرماندار در مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد میبد گفت: تلاش‌های انجام‌شده مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی‌میبد در مدیریت دانشگاه ستودنی است، چون در شرایط سخت به مدیریت دانشگاه پرداخته‌اند.

  امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد میبد با شرکت شهرک صنعتی جهان آباد

  ۰۵ / ۰۴ / ۱۳۹۸

  صبح امروز به منظور ایجاد ،گسترش ، همفکری و همکاریهای آموزشی، پژوهشی و کاربردی و تحقیق ارتباط صنعت و دانشگاه تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد میبد و شرکت شهرک صنعتی جهان آباد میبد به امضاء رسید. در ابتدای جلسه آقای مهندس ماندگاری مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی میبد ضمن تبریک به آقای دکتر […]

 •